Eğitim:
ngiltere Dil Okulu Okumak Ne Kadar Bütçe Gerektirir

Alsstudy ile ana İngilizce'ye ulaşmak istiyorsanız eğer, İngiltere ya da Malta'da bir dil okulu okumanız şarttır. Çünkü temel İngilizce gerek grammer gerek telaffuzu ile bu bölgelerde bulunmaktadır. Birçok şehirde birçok okula ait dil eğitimi ile karşılaşabilirsiniz. Ancak iyi ingiltere dil okulu eğitimiyle karşılaşmak istiyorsanız bizimle beraber çalışmanız gerekir. Çünkü okul acentelerinden tutunda seyahat acentelerine kadar birçok merkezle iş birliği içerisindeyiz. Alabileceğiniz en uygun fiyatları almanızı sağladığımız gibi tüm tatilin sizin için kolay bir şekilde geçmesini hedeflemekteyiz. Londra'dan tutunda Cambridge'a kadar birçok ülkede ki dil okulu sizi bekliyor. Sizinse tek yapmanız gereken ihtiyacınızı belirlemek ve buna göre bir dil okuluna kayıt olmak.

 

Okullarda eğitim görmek için ne kadar bütçe gerektirdiğini düşünecek olursak bölgeden bölgeye değiştiğini söyleyebiliriz. Kaliteli ve ucuz bölgeleri baz aldığımızda aylık 740 sterlini ele almanız gerekir. Ayrıca bu sadece okul fiyatı olacaktır. Bununla beraber bir aile ya da yurtta kaldığınızda, ek olarak konaklama parası ödemeniz gerekir. Konaklama paraları da haftalıktır. Ders saatiniz ve etkinlik sayınız arttıkça doğru orantıda ücretinizde artacaktır. Fiyat konusunda daha uygun yerler arıyorsanız İngiltere kurslarının bir özelliği vardır. O da aynı ülkemizde ki gibi İkinci öğretim mantığıdır. Akşam 5 ile başlayacak kurslara katılabilirsiniz. Böylelikle hem ücretten tasarruf etmiş hem de eğitiminizi geceye kaydırmış olursunuz. İngiltere dil okulları hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşın.

Pahalı İngiltere Dil Okulları İçin Bütçe Nedir?

Eğer ki tamamıyla mükemmel ve pahallı bir dil okulu hizmeti almak istiyorsanız bunu da sağlamak mümkündür. Londra'da bulunan haftalık 20 saatlik Bell İngilizce kursları 1 aylık süreyle 1596 Sterlin'dir. Oxford gibi İngiltere'nin orta bölgelerinde ki okulları tercih etmek istiyorsanız aylık 1080 Sterlin'lik EC kurslarını da tercih edebilirsiniz. Özellikle bu bölgede ki kurslar size gerçek bir İngilizce deneyimi yaşatacaktır. Batı bölgelerinde ki okulları tercih ederseniz de Avrupa üzerinden Türkiye'ye dönmeniz hatta dil kurslarına bağlı olarak çeşitli bölgelere gitmeniz mümkündür.

 

Çoğu İngiltere dil okulu standart olarak 700 – 800 Sterlinle başlamaktadır. Pahalı okullara geldiğimizde ise minimum 1000 maksimum 1600 Sterlin'lik okullara rastlayabilirsiniz. Her okul İngiltere İngilizcesi üzerinde bir eğitime sahiptir ve sizi de bu şekilde eğitmeyi seçecektir.

 

Malta dil okulu ile ilgili detaylı bilgi için burayı tıklayın.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İrlanda Dil Okulu Okumak
İrlanda dil okulları için bu yazıyı okumanız gerekiyor. İrlanda'nın da dil okulu bakımından kimi...

Haberi Oku