Kozan Belediyesi'nde Kalite Yönetimi Eğitimi Haberi
Eğitim:
Kozan Belediyesi'nde Kalite Yönetimi Eğitimi

Adana'nın Kozan ilçesi Kozan Belediyesi daha kaliyeli hizmet için, çalışanlarına yönelik olarak hizmet kalite yönetim sistemi konusunda eğitim semineri düzenledi.

Belediye meclis salonundaki gerçekleştirilen seminerde, özel danışmanlık hizmeti veren firmanın Yönetim Kurulu Başkanı olan Muzaffer Kıraç, Uluslararası Standartlar Organizasyonu(ISO) ve Avrupa Standartları (EN) kapsamında, işletmelerde ve kurumlarda uygulanan hizmet kalite yönetimi sistemi hakkında bilgi verdi.

Kıraç, işletmelerde ve kurumlarda stratejik planlama ile ISO 9001:2008 ve EN kalite yönetim uygulamasının doğru yapılması, denetimi ve sürekliliğinin önemine dikkat çekti.

Kıraç, işletme ve kurumlarda çalışma prensiplerinin standartlaştırılmasının, doğru uygulanmasının ve süreklilik sağlayacak şekilde denetlenmesinin çalışanlarda kalite bilinci ile birlikte motivasyonu artırdığını, buna bağlı olarak sunulan hizmet kalitesi ve memnuniyet oranındaki artışın kurumun imajına olumlu şekilde yansıdığına vurgu yaptı.

Kıraç’ın sunumunun ardından kalite yönetim sistemi standartlarının uygunluğunu denetleyecek gönüllüler seçildi.

Alacakları özel eğitimin ardından sertifikalandırılacak olan iç denetçiler, sistemin uygulanışına ilişkin kontrol ve takibi yapabilecek.

Seminere Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Şenöz, birim müdürleri ve sorumluları ile personeller katıldı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İrlanda Dil Okulu Okumak
İrlanda dil okulları için bu yazıyı okumanız gerekiyor. İrlanda'nın da dil okulu bakımından kimi...

Haberi Oku