Eğitim:
İhlas Koleji öğrencisi karatede Türkiye ikincisi oldu

Şampiyona sonrasında bir değerlendirme yapan minik sporcu, Türkiye ikincisi olarak madalya aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etti. İhlas Koleji'nde karate derslerine başladığını ve öğretmenleri sayesinde şampiyonaya katıldığını belirten Şişmanoğlu, daha büyük başarılar için daha çok çalışacağını söyledi.
İhlas Koleji Karate Takımı Antrenörü Kürşad Usda da, takımdaki sporcuların çok iyi müsabakalar çıkardığını belirtti. Elif Şişmanoğlu'nun ikinciliği ile mutlu olduklarını ifade eden Usda, “Elif'in ikinciliği bizi çok mutlu etti. Henüz 10 yaşında olmasına rağmen çok iyi mücadele ederek madalyayı hak etti” dedi.

İhlas Koleji okullarında karate sporuna yoğun ilgi olduğunu ifade eden Usda, hedeflerinin yıl içinde düzenlenecek diğer şampiyonalara daha çok sporcu ile katılmak olduğunu belirtti.

İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Hami Koç ise şampiyona sonrasında yaptığı açıklamada, “İhlas Koleji'ni temsil ederek Türkiye ikincisi olan Elif Şişmanoğlu'nu ve antrenörü Kurşad Usda'yı kutluyorum” diye konuştu.
İhlas Eğitim Kurumları'nda sportif faaliyetlerin çok önemsendiğini vurgulayan Koç, spora yönelik dersler ve aktivitelerle öğrencilere sporun sevdirildiğini, öğrencilerin de bu emeği güzel şampiyonluklara dönüştürdüklerini söyledi.
 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İrlanda Dil Okulu Okumak
İrlanda dil okulları için bu yazıyı okumanız gerekiyor. İrlanda'nın da dil okulu bakımından kimi...

Haberi Oku