Eğitim:
AÖF Sınav Sonuçları Bu Hafta Açıklanıyor İşte Yapılan Açıklama 10 Şubat Çarşamba

 Açık öğretim sınavı kapsamında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinde öğrencileri zorlu geçen 23-24 Ocak 2016 tarihlerinde girdiği final sınavı olan AÖF sınav sonuçları hala açıklanmadı. Sınava giren tüm öğrencilerin Meraklı bekleyişi devam ederken sınav sonuçlarının açıklanmasının gecikmeside bu meraklı bekleyiş stresli bir bekleyiş haline döndü bu bekleyiş sürecinde www.ajans01.com olarak çok kere Anadolu Üniversitesi sınav maması ile görüşmeler yaptık ilk defa bu hafta kesin bir cevap aldık. Aldığımız cevap şu şekilde 23 - 24 ocak 2016 tarihlerinde yapılan sınav sonuçları bu hafta içerisinde kesinlikle açıklanıyor. 

Ayrıca dün AÖF facebook sayfasında bir vide yayınlanmış  ve bu video içerisinde sınav sonuçları ile ilgili olarak şöyle denmişti. ''AÖF sınaf sonuçları genelde sınavın yapıldığı tarihten itibaren yaklaşık 20 gün sonra açıklanmaktadır'' denmişti.  Bu video izledikten sonra yaptığımız hesap sonunda sınava girilen tarihin 15 günü aşması üzerine sınav masası ile görüşme kararı aldık ve sınav masası ile görüşüp bu hafta içi açıklanacak cevabı aldık.

Açıköğretim sınav sonuçlarının gelecek haftaya aksayıp aksamayacağı merakla beklenirken, AÖF sınav masasına telefon yoluyla ulaşarak sınavların bu hafta açıklanıp açıklanmayacağı ile ilgili bazı bilgiler alınabiliyor. Bizde sınav sonuçları ile ilgili bilgi almak için AÖF'e ulaştık ve AÖF tarafından bizlere yapılan açıklamayı sizlere aktarıyoruz.

23 -24 Ocak 2016 Cumartesi ve Pazar günleri yapılan açık öğretim sınavının sonuç 9 ile 12 Şubat 2016 tarihleri arasında kesinlikle açıklanacak.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İrlanda Dil Okulu Okumak
İrlanda dil okulları için bu yazıyı okumanız gerekiyor. İrlanda'nın da dil okulu bakımından kimi...

Haberi Oku