2015 YGS Sınav Giriş Yerleri Açıklandı Haberi
Eğitim:
2015 YGS Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

ÖSYM nin 15 mart 2015 tarihinde yapacağı 2015 YGS sınav giriş yerleri açıklandı. Tek oturum halinde 160 dakika olarak yapılacak. Adayların sınav giriş yerleri  5 Mart 2015 tarihinde açıklanacağı söylenmişti sınav giriş yerleri bugün itibari ile saat 14:00 de açıklandı.

Sınava girecek olan öğrenciler, sınav giriş belgesini ÖSYM'nin resmi sitesi olan, https://ais.osym.gov.tr'ye girerek sol üstte bulunan sisteme giriş kutusuna tıklayarak T.C. kimlik numarası ve şifrenizi girerek sorgulatabilir ve çıktı alabilirsiniz.
2015 YGS sınavı 15 Mart Pazar günü, tek oturum halinde yapılacak ve 160 dakika sürecek 2015 YGS sınav giriş belgeleri, YGS sınav yerleri açıklanadı mı? Öğrencilerin sınav girmeden önce nelere dikkat etmeleri gerekir. YGS puanları nasıl hesaplanacak? gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz.

YGS SINAVINDA HANGİ DERSLERDEN SORULAR OLACAK

YGS SINAVINDA ortak müfredata dayalı Türkçe Testi, Sosyal Bilimler Testi, Temel Matematik Testi ve Fen Bilimleri Testi yer alacaktır. Adaylar, Millî eğitim Bakanlığı (MEB) öğretim programlarından (müfredat) sorumludur. Aslında 6 farklı puan türü eski sistemde Sözel, Sayısal ve Eşit Ağırlık puanlarına karşılık gelmektedirler.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İrlanda Dil Okulu Okumak
İrlanda dil okulları için bu yazıyı okumanız gerekiyor. İrlanda'nın da dil okulu bakımından kimi...

Haberi Oku