Adana Halkının Sesi:
Yeşiltaş: 'Seyhan'da Üyelerimize Tek Tek Ulaşacağız”

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Abdurahman Yeşiltaş, Seyhan Teşkilatı'nın her zaman seçim olacakmış gibi tüm organlarıyla aralıksız çalışmalarına devam ettiğini söyledi.
Yeşiltaş, Seyhan Kültür Merkezi'nde düzenlenen AK Parti Seyhan İlçe 77. İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, “Seyhan İlçe Teşkilatımız çok şükür nasıl çalışma yapacağını iyi biliyor. Seçim sonrası da daha öncede belirttiğimiz gibi hemen teşekkür ziyaretlerimize başladık. Muhtarlarımızla, kanaat önderlerimizle görüşmelerimiz devam ediyor. AK Parti olarak tüm Türkiye genelinde başlatılan üye güncelleme programı için çalışmalarımız devam ediyor. Seyhan ilçemiz Türkiye'nin büyük ilçelerinden biri olduğu için bizim omzumuzda ki sorumluluk daha fazla, dolayısıyla tüm teşkilat kademelerimizin daha çok çalışması gerekiyor. Bu çalışmamızla İl Başkanımız Sayın Fikret Yeni başkanlığında Seyhan'da bulunan üyelerimizin hem gönlüne dokunacak hem de üye bilgilerini güncellerken, davamıza gönül vermiş çalışmalarımıza aktif katılacak kişileri de tespit etmiş olacağız. Ayrıca teşkilat kademelerimizde daha çok kişiye ulaşabilmek düşüncesiyle, mahalle yönetimlerimize ek olarak Sokak Temsilcisi çalışmalarımız sona yaklaşmış durumda. Türkiye'de ilk olacak bu projemizdeki çalışmalarından dolayı tüm Seyhan teşkilatını can-ı yürekten kutluyorum" dedi.
Yoğun bölge toplantılarının devam ettiğini belirten Abdurahman Yeşiltaş, "İmkanlarımız ölçüsünde taziyelere, cenazelere, düğünlere katılımlarımız devam ediyor. Sürekli vatandaşlarımızla iç içeyiz. Bizler hemen seçim sonrası teşkilat olarak tüm birimlerimizle önümüzdeki seçimlere hazırlanmaya başladık. 2019'da inşallah hem Büyükşehir hem de Seyhan Belediyesi'ni almak için çalışıyoruz. Ayrıca İl Başkanlığımızca Suriye'deki Bayırbucak Türkmen kardeşlerimiz için yapılan yardım kampanyasına Seyhan ilçe teşkilatı olarak her türlü desteği vereceğiz. AK Parti'li olmak, Seyhanlı olmak aynı yöne, aynı dava için birlikte mücadele etmektir. Emek veren katkı koyan herkese, tüm birimlerimize teşekkür ederim” diye konuştu.
Toplantıda konuşan İl Teşkilat Başkanı Orhan Tosun ise AK Parti Seyhan İlçe Teşkilatı'nın çok büyük bir teşkilat olduğunu ifade ederek, "Dolayısıyla teşkilat çalışmalarımızda Seyhan'da büyük önem arz ediyor. Üye güncelleme çalışmalarını titizlikle tamamlamak zorundayız. Ulaşılmadık hiçbir üyemizin kalmaması gerekmektedir. Bunun için de hiç durmadan çalışmalara yoğun tempoyla devam edeceğiz. Buradan başta ilçe başkanımız olmak üzere Seyhan teşkilatımızın her kademesinde görev alan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Toplantıda AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Muhammed Aksoy selamlama konuşması yaptı. Ayrıca İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Çevik kadın kollarının çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Toplantıya Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can, İl Gençlik Kolları Başkanı Alper Güler, Sarıçam İlçe Başkanı Hasan Karaoğlu, Karataş İlçe Başkanı İbrahim Yüce, Karaisalı İlçe Başkanı Ünal Işık, Milletvekili Adayı Berzan Toprak, Seyhan İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Çevik, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yunus Güler, il ve ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları ve partinin çeşitli kademelerinde bulunan teşkilat mensupları ile çok sayıda davetli katıldı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana Demirspor Facebook ve Twitter Kapak Fotoğrafları...
Adana Demirspor traftarları için facebook ve twitter hesaplarında kullanabilecekleri kapak fotoğrafları seçtik.

Haberi Oku