Adana Halkının Sesi:
Türk Kitabını Tanıttı

Adana'nın emektar spor gazetecilerinden Hasan Hüseyin Türk, 2. kitabı olan “1954'den Bugüne Adanaspor Tarihi” isimli eserini, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'nde tanıttı.
Tanıtım etkinliğine Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, TSYD Adana Şube Başkanı Adnan Poyraz, gazeteciler, televizyoncular ve çok sayıda eski futbolcu ve iş adamı katıldı.
Kitabıyla ilgili açıklamalarda bulunan Hasan Hüseyin Türk, “Uzun yıllardır eksikliğini hissettiğim Adanaspor tarihi ile ilgili bir kitap yazma düşüncemi uzun süreli çalışma sonrasında hayata geçirdim. Konuyla ilgili olarak bana yardımlarını esirgemeyen eski başkan, yöneticiler, futbolcular, teknik direktörler ve çok sevdiğim gazeteci ile yazar arkadaşlarıma teşekkür ederim. Fotoğraf, bilgi, belge ve gazete kupürleri konusunda kitabımızda faydalandığımız kişi ve kurumlara da hürmetlerimi sunarım” dedi.
ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ise, “Cemiyet üyemiz ve emektarımız Hasan Hüseyin Türk'ün böylesine tarihi bir çalışmada imzasının olması, bizlere gurur verdi” derken, TSYD Adana Şube Başkanı Adnan Poyraz da, “Arkadaşımız bizim camianın gönüllü neferlerinden birisidir. Ortaya koyduğu bu güzel spor eserine kamuoyunun ilgisini bekliyor ve kendisine başarılar diliyoruz” diye konuştu.
Tanıtım sonrasında ise Hasan Hüseyin Türk katılımcılara kitaplarını imzalayarak armağan etti.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana Demirspor Facebook ve Twitter Kapak Fotoğrafları...
Adana Demirspor traftarları için facebook ve twitter hesaplarında kullanabilecekleri kapak fotoğrafları seçtik.

Haberi Oku