Adana Halkının Sesi:
Tek Seansta

Her kadının hayali olan kırışıksız ve genç bir yüz artık imkansız değil. Cildin alt katmanlarındaki taşıyıcı dokulara, odaklanmış ses dalgaları gönderecek doğal kollajen üretiminin harekete geçmesini sağlayan Fokuslu Ultrason (Focus Ultrasound) tekniği ile cilde genç bir görünüm sağlamak mümkün.
Acısız, ağrısız, iğnesiz ve ameliyatsız Fokuslu Ultrason teknolojisi, 30-45 dakika süren bir işlemle genç görünmenin yolunu açıyor. Adana Estelite Güzellik ve Estetik Merkezi Kurucu Ortaklarından Dr. Gizem Toktaş Geylani, kadınların yıllara meydan okumasını sağlayan Fokuslu Ultrason tedavisini anlattı. Dr. Gizem Geylani, Estelite Güzellik ve Estetik Merkezi'nde başarıyla uygulanan tedavi için, bireyin sosyal yaşamından uzaklaşmadan, morluk ve yaralara sebep olmadan gerçekleştirildiği vurgusunu yaptı.
SES DALGALARI CİLDİ TAZELİYOR
Doğru düzeyle, doğru teknik ve teknolojiyle, ses dalgalarının ciltteki kollajen üretimini harekete geçirdiğini kaydeden Dr. Gizem Geylani, cerrahi müdahale ve ameliyat zahmetinin geride kaldığını dile getirdi. Fokuslu Ultraton tekniğinin, ciltteki kollajen üretimini harekete geçirdiğini belirten Geylani, "Kollajen üretimi, ciltteki bağ dokusunu güçlendiriyor ve yaşlanmanın etkilerini azaltıyor. Fokuslu Ultrason teknolojisiyle, 30-45 dakika süren seanslarla hanımlar tek seferde son derece taze ve yenilenmiş bir yüze kavuşuyorlar" dedi.
2 YILDIR BAŞARIYLA UYGULANIYOR
2012 yılından bu yana meslektaşları Dr. Dilek Şire Eren ve Dr. Can Mustafa Eren ile birlikte Estelite Güzellik ve Estetik Merkezi'nde Adanalılara hizmet verdiklerini belirten Dr. Gizem Toktaş Geylani, son 2 yıldır da Fokuslu Ultrason teknolojisiyle birçok kadının hayatına dokunduklarını vurguladı. Anne karnındaki bebeklerin görüntülenmesi için kullanılan tekniği gelişmişi olan Fokuslu Ultrason tedavisini Dr. Gizem Geylanli şu sözlerle anlattı:
"Bu teknoloji temelinde, güçlü ses dalgalarının, cildin alt katmanlarına ulaşarak, buralara kontrollü olarak hasar vermesidir. Ortaya çıkan hasara, doğal olarak tepki veren cilt, kendi kendini iyileştirme sürecinde kollejan üretimini arttırır. Ciltteki yenilenmeyle birlikte gençleşme de sağlanmış olur."

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana Demirspor Facebook ve Twitter Kapak Fotoğrafları...
Adana Demirspor traftarları için facebook ve twitter hesaplarında kullanabilecekleri kapak fotoğrafları seçtik.

Haberi Oku