Adana Halkının Sesi:
Ritmik Cimnastik 1. Etap Grup Müsabakaları Adana'da Yapılacak

Türkiye Cimnastik Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan “Ritmik Cimnastik Genç ve Büyükler 1. Etap Grup Müsabakaları” 5-7 Şubat tarihleri arasında Adana'da gerçekleştirilecek.
Cimnastik Federasyonu Adana İl Temsilcisi Mahmut Ekrem Yıldızhan, Yüreğir Serinevler Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek müsabakalara farklı illerden kız ve erkek sporcuların katılacağını, dereceye girecek sporcuların 2. etap müsabakalarına gitmeye hak kazanacağını söyledi.
Son yıllarda tüm sporların temeli olan cimnastiğe ilginin faza olduğunu, okul, kulüp ve aile üçgeniyle yeni sporcular kazandıklarını belirten Yıldızhan, “Okulların Yetenekli sporcular kendini bu gibi müsabakalarda göstermeli. Bu fırsatı iyi kullanmalıdırlar. Kentimizde hafta sonu yapılacak müsabakalara katılacak ekiplere Adana konukseverliğini göstereceğiz”diye konuştu.
Adana'da cimnastik için iyi bir potansiyel bulunduğuna dikkat çeken Yıldızhan, kendilerine, tesis, malzeme ve diğer konularda destek olan ve yardımlarını esirgemeyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak ve diğer yetkililere teşekkür etti.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana Demirspor Facebook ve Twitter Kapak Fotoğrafları...
Adana Demirspor traftarları için facebook ve twitter hesaplarında kullanabilecekleri kapak fotoğrafları seçtik.

Haberi Oku