Adana Halkının Sesi:
Otelciler Yeni Proje İçin Buluştu

Acıbadem Adana Hastanesi'nde otel sahiplerine ve müdürlerine yönelik düzenlenen toplantıda, özellikle yabancı turistler için geliştirilen ‘Health Point' projesi tanıtıldı.
Adana'da faaliyet gösteren birçok otel sahibi, işletmecisi ve müdürünün katıldığı toplantıda, ilk olarak İstanbul'da faaliyete geçen ‘Health Point' projesi ile ilgili olarak yapılan bir sunumun ardından bu uygulamanın Adana'ya gelen otel misafirleri için nasıl hayata geçirilebileceği anlatıldı.
Hastanenin konferans salonunda gerçekleşen toplantıda konuşan Acıbadem Adana Hastanesi Direktörü ve Başhekimi Prof. Dr. Bülent Soyupak, “Bu proje, ülkemize ve şehrimize gelen tüm yabancılara ücretsiz olarak ana dillerinde organizasyon, danışmanlık ve sağlık konularında hizmet sunan bir platformdur. Buna, web sitesi üzerinden ya da mobil uygulama ile kolayca üye olabilirsiniz” dedi. ‘Health Point' üyelerine özel olarak kişilerin ana dillerinde medikal koçluk hizmeti de verilen bu projede ayrıca, acil durumlar için hızlı çözümler geliştirildiğini anlatan Prof. Dr. Soyupak, “Bu proje ile şehrimize gelen yabancı hastalara daha iyi sağlık hizmeti verebildiğimiz takdirde sağlık turizminin canlanmasına da katkı yapabileceğimizi düşünüyoruz” diye konuştu.
Prof. Dr.Soyupak'ın konuşmasını tamamlamasının ardından kokteyl alanına geçen katılımcılar, proje hakkındaki görüşlerini hastane yönetimi ile paylaştı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana Demirspor Facebook ve Twitter Kapak Fotoğrafları...
Adana Demirspor traftarları için facebook ve twitter hesaplarında kullanabilecekleri kapak fotoğrafları seçtik.

Haberi Oku