Okullararası Gençler Yüzme Yarışmaları Haberi
Adana Halkının Sesi:
Okullararası Gençler Yüzme Yarışmaları

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği "Okullararası Gençler Yüzme Yarışı"na 20 okuldan 36'si bayan toplam 91 sporcu katıldı.
Rıza Salih Saray Kapalı Yüzme Havuzu'nda gerçekleştirilen müsabakalarda sporcular, serbest, sırt, kelebek ve kurbağalama dallarında birbirleriyle kıyasıya mücadele ettiler. Velilerin de çocuklarına destek verdikleri dikkati çekti.
Türkiye Olimpiyata Hazırlık Merkezi (TOHM) Yüzme Antrenörü Martin Grabowski, yarışları izleyerek, başarılı sporcuları not aldı.Müsabakaları Okul Sporlarından Sorumlu Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Oflaz, Yüzme Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Üyesi Gürhan Bencan, Bölge Yüzme Antrenörü Nesrin Olgun ve Atatürk Yüzme Havuzu Tesisi Amiri Selçuk Babacan izledi.
Bu arada, dereceye giren sporculara madalya ve kupalarını, Okul Sporlarından Sorumlu Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Oflaz, Yüzme Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Üyesi Gürhan Bencan, müsabakalara katılan okulların Beden Eğitim Öğretmenleri verdiler.
Müsabakalarda dereceye giren okulların takım sıralaması şunlar:
Kızlar:
1.Özel Başkent Okulları, 2.Adana Anadolu Lisesi
Erkekler:
1.Adana Anadolu Lisesi, 2.Özel Başkent Okulları, 3. Adana Sarıçam Spor Lisesi

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana Demirspor Facebook ve Twitter Kapak Fotoğrafları...
Adana Demirspor traftarları için facebook ve twitter hesaplarında kullanabilecekleri kapak fotoğrafları seçtik.

Haberi Oku