Adana Halkının Sesi:
Okullararası Futsal Kız Ve Erkek Grup Müsabakaları Adana'da Tamamlandı

Okullararası Futsal Kız ve Erkek Türkiye Grup Müsabakaları Adana'da tamamlandı. Kızlarda 7, erkeklerde ise 11 takımın katıldığı müsabakalarla tamamlandı. Kızlarda 2, erkeklerde ise 3 okul Türkiye Yarı Final Şampiyonası'na gitmeye hak kazandı.
Nihat Geven ve Asım Savaş Spor Salonu'nda 4 gün devam eden müsabakalara kızlarda Samsun İstiklal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hatay Spor Lisesi, İstanbul Mehmet Rifat Evyap Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kırşehir Lisesi, Antalya Muratpaşa Spor Lisesi, Karaman Spor Lisesi, Mersin Ayhan Bozkıran Anadolu Lisesi katıldı.
Erkeklerde ise Hatay Spor Lisesi, İzmir Özel Yamanlar Bedri Şaşal Anadolu Lisesi, Mardin Kızıltepe Mezepotamya Anadolu Lisesi, Kahramanmaraş Elbistan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kırşehir Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi, Niğde Faik Şahenk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Konya Karaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İstanbul Handan Hayrettin Yelkikanat Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Antalya Muratpaşa Spor Lisesi, Mersin Mut Anadolu Lisesi, Karaman İrfan Ataseven Anadolu Lisesi katıldı.
Müsabakaların sonunda kızlarda Hatay Spor Lisesi,Antalya Muratpaşa Spor Lisesi, erkeklerde ise İzmir Özel Yamanlar, İstanbul Handan Hayrettin Yerlikanat ve Konya Adil Karaağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi dereceye girerek 16-19 Şubat tarihleri arasında Bursa, Kahramanmaraş, Kırşehir ve Muğla'da gerçekleştirilecek yarı final müsabakalarına gitmeye hak kazandılar.
Bu arada dereceye giren okullara ödüllerini, Gençlik Hizmetler ve Spor il Müdürlüğü Seyhan İlçe Müdürü Hamit Yıldırım, Spor Şefi Hanifi Altun ve müsabakalara katılan okulların beden eğitim öğretmenleri verdi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana Demirspor Facebook ve Twitter Kapak Fotoğrafları...
Adana Demirspor traftarları için facebook ve twitter hesaplarında kullanabilecekleri kapak fotoğrafları seçtik.

Haberi Oku