Adana Halkının Sesi:
Lösemili Çocuklara Hastanede Sömestr Eğlencesi

Acıbadem Adana Hastanesi'nde tedavileri devam eden lösemi hastası çocuklar için düzenlenen sömestr eğlencesine lisede okuyan gönüllü öğrenciler de destek verdiler.
Lise eğitimleri devam eden gönüllü öğrencilerin Acıbadem Adana Hastanesi'nde tedavi gören lösemi hastası çocukları sömestr tatili nedeniyle ziyaret etmeleri ve çeşitli hediyeler, kitaplar dağıtmaları çocuklar tarafından sevinçle karşılandı.
KOSTÜMLER GİYDİLER, BERABER OYUN OYNADILAR
Öğrencilerinin oluşturduğu grup, lösemi hastası çocukları okulların kapalı olduğu sömestr tatilinde yalnız bırakmadı. Tedavileri devam eden lösemi hastası çocuklara, çeşitli kostümler giyerek hastanenin konferans salonunda oyunlar oynatan öğrenciler daha sonra daha sonra odalarında kalan çocukları ziyaret ettiler.
KİTAP VE OYUNCAK HEDİYE ETTİLER
Tedavileri yatarak devam eden çocukları odalarında ziyaret eden öğrenci grubu, onlara çeşitli oyuncaklar ve sömestr tatili olması nedeni ile kitaplar dağıttılar. Hasta çocukları biraz da olsa sevindirmek istediklerini söyleyen grup, onların sevindiklerini gördüklerinde bundan büyük mutluluk duyduklarını belirtip, en kısa sürede tekrar ziyaretlerine geleceklerine dair çocuklara söz vererek hastaneden ayrıldılar.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana Demirspor Facebook ve Twitter Kapak Fotoğrafları...
Adana Demirspor traftarları için facebook ve twitter hesaplarında kullanabilecekleri kapak fotoğrafları seçtik.

Haberi Oku