Adana Halkının Sesi:
Durak'ın Kitabı Fuara Özel 5 Tl

Eski Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak'ın “Söyleyeceklerim Var” adlı kitabı yoğun ilgi gördü.
Durak, Çukurova Kitap Fuarı'na özel fiyatla 5 liradan satışa sunduğu kitabı hakkında şöyle dedi:
"53 yıldır arabamın kapısını şoförüm, asansörü görevli açar, telefonlarımı da sekreterim bağlar. Bugüne kadar Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı dahil etkili makam ve görevlerde bulundum. Hatta gençliğimde, 27 yaşında il müdürlüğüm döneminde Cumhurbaşkanı Cevdet Sunay'a Adana ile ilgili brifing vermiştim. Ama, bu kitabı geçmiş bunca yatırımlarımdan, hizmetlerimden daha fazla önemsiyorum. Çünkü yaşadıklarımı, tecrübelerimi aktarmak benim için bir görevdi. Zira, yaşadıklarımın olumlu veya olumsuz sonuçları adeta bir reçete gibidir. Bu kitabın siyasilere, bürokratlara, öğrencilere, ticaretle uğraşanlara hatta yaşamlarında talihsiz olaylarla karşılaşanlara, özetle, toplumun her kesimine katkı sağlayacağına inanıyorum."
ÜMİT ÖZGÜMÜŞ DE ZİYARET ETTİ
Eski Adana Sanayi Odası Başkanı ve eski Adana Milletvekili Ümit Özgümüş de Durak'ı fuarda ziyaret ederek bir süre sohbet etti. İmzalı kitabını aldı.
Sohbet esnasında Durak, Özgümüş'e “Ben, sizin parlamentoda Hükümetin Ortadoğu politikası hakkındaki sözlerinize telefonla arayarak içtenlikle teşekkür etmiştim. Ama, kitabımın 3. baskısı için düzenlediğim eleştiri-tartışma paneline gelmemeniz eksiklik oldu” diye konuştu.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana Demirspor Facebook ve Twitter Kapak Fotoğrafları...
Adana Demirspor traftarları için facebook ve twitter hesaplarında kullanabilecekleri kapak fotoğrafları seçtik.

Haberi Oku