Adana Halkının Sesi:
‘Dedemin Fişi' Filminin Oyuncuları Seyirci İle Buluştu

Adana'da, Malatyalı Çirci ailesinin komedi dolu miras serüvenini konu alan ‘Dedemin Fişi' filminin özel gösterimi, bir alışveriş merkezindeki sinemada yapıldı.
Özel gösterim organizasyonu çerçevesinde tura çıkan ‘Dedemin Fişi' film ekibi, son olarak Adana'da sinemaseverlerle buluştu. İlk olarak seyirci ile sohbet eden film ekibi, sinemaseverlerle bol bol fotoğraf çekildi. Oyuncular, daha sonra ‘Dedemin Fişi' filmini sinemaseverlerle birlikte izledi.
Filmde ‘Hicri' karakterini canlandıran Alper Kul, ‘Dedemin Fişi'nin herkesin rahatlıkla izleyebileceği bir aile komedisi olduğunu ifade ederek, “Filmimizi tanıtmak için şehir şehir geziyoruz. Adana'nın ayrı bir önemi var hepimiz için. Adana sevdiğimiz bir yer. Okuma salonları çok iyi ve donanımlı. Genç bir nüfusu var. Türk filmleri ile çok ilgililer. O yüzden Türk sineması için önemli bir yer bu topraklar” dedi.
Filmde ‘Kader' karakterini canlandıran İrem Sak ise Adana'dan filmin gişesine katkı beklediğini ifade ederek, “Zaten çok kalabalık içerisi. Bizim de son galamız. Film artık seyirciye emanet. Seyirci izlemeye devam ederse 2.'si mi gelir 3.'sü mü bilemem” diye konuştu.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana Demirspor Facebook ve Twitter Kapak Fotoğrafları...
Adana Demirspor traftarları için facebook ve twitter hesaplarında kullanabilecekleri kapak fotoğrafları seçtik.

Haberi Oku