Adana Halkının Sesi:
CHP Adana İl Yönetiminden Çgc'ye Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde CHP Adana İl Başkanlığı görevine seçilen Ayhan Barut, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Çukurova Gazeteciler Cemiyeti'ne (ÇGC) ziyarette bulundu.
CHP İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Yılmaz ve İl Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte ÇGC'yi ziyaret eden Barut, Başkan Cafer Esendemir ve Yönetim Kurulu üyeleriyle görüştü.
Son yıllarda kamuoyunun haber alma hakkına yoğun baskılar uygulandığını, görevlerini yerine getirmeye çalışan gazetecilerin doğru yansıttıkları haberlerden dolayı cezaevine konulduğunu üzüntüyle müşahede ettiklerini kaydeden Başkan Barut, “Gerek medyada ve gerekse de kamuoyunda korku imparatorluğu yaratarak herkesi sindirmeye çalışan bir anlayışla karşı karşıyayız. CHP olarak bütün bu olumsuzlukları not ediyoruz. Bu konudaki mücadelemizi her zeminde sürdürüyoruz. Günü geldiğinde de yasakçı ve baskıcı zihniyetin ortadan kaldırılması için üzerimize düşeni yerine getireceğiz” diye konuştu.
Barut, yeni il yönetimi olarak parti içi küskünlüklerin, dargınlıkların ortadan kaldırılması için büyük çaba harcayacaklarını, partiye emek veren geçmişte görev alan yöneticilerle sürekli diyalog halinde olacaklarına vurgu yaparak, “CHP'nin öncelikle iç çekişmeleri ortadan kaldırıp, halkla kucaklaşmasını ve bütünleşmesini sağlamak adına elimizden gelen çabayı harcayacağız. Bunun startını vermiş bulunuyoruz. Amacımız, CHP'yi kentimizde layık olduğu en tepe noktaya taşımak” şeklinde görüş belirtti.
ÇGC Başkanı Cafer Esendemir de ziyaretlerinden dolayı, Barut ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti, yeni görevlerinde başarılar diledi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana Demirspor Facebook ve Twitter Kapak Fotoğrafları...
Adana Demirspor traftarları için facebook ve twitter hesaplarında kullanabilecekleri kapak fotoğrafları seçtik.

Haberi Oku