Adana Halkının Sesi:
Candy Crush Fırtınası

Her yaş grubundan meraklısı bulunan, özellikle çocuklar tarafından yoğun bir ilgi gören mobil şeker patlatma oyunu Candy Crush, Adana Optimum Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.
Dünyada 7'den 70'e milyonlarca kişiye büyük keyif ve heyecan veren Candy Crush oyunu, ders maratonuna mola verip, yarıyıl tatiline giren öğrencilere sıra dışı deneyimler yaşatıyor. Minikler, kendileri için özel olarak hazırlanan oyun alanında, animatörlerle birlikte Candy Crush oynayıp doyasıya eğleniyor.
Görev çarkını çevirerek oyuna başlayan minikler, daha sonra Eşini Bul, Şekerleme Kazanı, Lolipop ile Şeker Kırma ve Şeker Fırtınası oyunlarıyla yarışıyor. Bu etapları başarıyla geçen çocuklar, kendileri için hazırlanmış çeşitli ödüllere kavuşuyorlar.
Aynı gün içinde 50 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club üyesi ziyaretçilerinin çocukları Candy Crush şenliğine katılıp, gönüllerince eğlenme fırsatı buluyorlar.7 Şubat'ta kadar, haftanın her günü 12.00-20.00 arasında devam edecek olan etkinlikte çocuklar, en fazla şekeri kırarak en yüksek skoru elde etmek için yarışıyorlar. Etapları başarıyla geçen yarışmacılar, sürpriz ödüllerin de sahibi oluyor. Miniklerin yanı sıra yetişkinler de kendileri için özel olarak ayrılmış alanlarda, ortalığı kasıp kavuran Candy Crush oyununu dilediğince oynayabiliyorlar.

Anahtar Kelimeler
candy crush fırtınası
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana Demirspor Facebook ve Twitter Kapak Fotoğrafları...
Adana Demirspor traftarları için facebook ve twitter hesaplarında kullanabilecekleri kapak fotoğrafları seçtik.

Haberi Oku