Adana Halkının Sesi:
Büyükşehir Gençlik Merkezleri'nin Kalite Çıtasını Yükseltiyor

Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Fahri Durukan, gençlik merkezleri personeliyle, Adana Büyükşehir Belediyesi SODES Gençlik Merkezi'nde bir araya geldi. Durukan, gençlerin sınavlarda daha başarılı olması ve çeşitli kurslarla vizyonlarının genişlemesi için çaba harcadıklarını söyledi.
Adana Büyükşehir Belediyesi SODES Gençlik Merkezi'nde düzenlenen toplantıya, Gençlik Merkezleri ve Meslek Edindirme Şube Müdürü Cengiz Bengil, Ceyhan, Seyhan, Yumurtalık, Sarıçam, Yüreğir, Feke, Saimbeyli ve SODES koordinatörleri ile personel katıldı.
Gençlik merkezlerinde verilen eğitimlerin kalite ve standartlarını devamlı yükselteceklerinin altını çizen Fahri Durukan, "Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin sınavlara ve hayata hazırlanmaları noktasında var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Gençlik merkezlerimizdeki örgün eğitime destek kurslarımızda amme hizmeti vermekteyiz. Hayalleri ve umutları olan gençlerimizin hedeflerine ulaşması noktasında bir köprü, bir yol gösterici görevi üstlendik. Bunun içindir ki görevimiz bir o kadar zor ve kutsaldır. Tek bir hedefimiz var, o da tüm sınavlara Adana imzası atıp, gençlerimizin en iyi yerlerde okumalarına vesile olmaktır. Siz değerli öğretmenlerimiz ve personelimizle birlikte bunu başaracağımıza olan inancım tamdır. Elimizde tek bir anahtar var o da çalışmak, çalışmak ve daha çok çalışmak. Değerli Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü'nün ‘Bir şey değişecek, her şey değişecek' diyerek çıktığı yolda bizlerde daha çok çalışarak ülkemizin geleceğinde söz sahibi olacak gençler yetiştireceğiz" dedi.
Toplantı sonrası personelinin elini tek tek sıkarak uğurlayan Durukan, Büyükşehir SODES Gençlik Merkezi'ndeki hobi kurslarını gezerek bilgi aldı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana Demirspor Facebook ve Twitter Kapak Fotoğrafları...
Adana Demirspor traftarları için facebook ve twitter hesaplarında kullanabilecekleri kapak fotoğrafları seçtik.

Haberi Oku