Adana Halkının Sesi:
Alo 153 Çağrı Merkezi 4. Kuruluş Ve Hizmet Yılı

Adana Büyükşehir Belediyesi ALO 153 Çağrı Merkezi 4. Kuruluş ve Hizmet Yılı nedeniyle 153 çalışanları ve yöneticileri bir araya geldi.
ALO 153 Sorumlusu Lider Yakar'ın, ALO 153 Çağrı Merkezi kapsamında verilen hizmetin sunumunu yaparak başladığı gecede konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, ALO 153'ün vatandaşa ulaşma ve belediyeyi temsil etme noktasında, doğrudan iletişim birimi olarak çok önemli bir hizmeti yerine getirdiğini belirterek, bunun başarıyla yerine getirilmesinin kıvancını yaşadıklarını kaydetti.
YAPILAN İŞİN TEMELİNDE İNSAN SEVGİSİ VAR
Başkan Sözlü, “Vatandaşlarımız bizimle yüz yüze gelip, sorunları iletemediği zaman, 153'ü arayarak her türlü problemini aktarabiliyor, sonuç alabiliyor. 153 Çağrı Merkezi'yle ilgili vatandaşımızdan doğrudan gelen olumlu görüşler beni mutlu ediyor. Vatandaş için belediye, belediye adına kimle görüşüyorsa odur. 153 Çağrı Merkezi'nde çalışan arkadaşlarımız, telefonda vatandaşla görüşürken belediyeyi ve dogrudan belediye başkanını temsil ediyor. Sizlerin ses tonundan hissedilecek olumlu duygular ve, sorunların çözülmesi ya da bilgi aktarımı çok önemli. Yaptığınız her olumlu iş bizim artı hanemize yazılacak. Yapmış olduğunuz iş temelde insan sevgisini barındırıyor. İnsanı sevmeden hiç bir şeyde başarılı olamayız. İnsanı sevdiğimiz için ona hizmet etmek, onun problemini çözmek, derdine deva olmak istiyoruz. İnsanı sevdiğimiz için, hizmet sorumluluğunu görev olarak üslendik. Bu göreve, gerekçeleri, mazeretleri öne çıkarmak için değil, sorunları çözmek için talip olduk. Sorunları çözme noktasında hemşehrilerimize sözümüz var. Onun ötesinde ‘Biz muhalefet belediyesiyiz, şunları yapamıyoruz' gibi bir gerekçeye belediye yöneticisi olarak, kamu yöneticiliği hayatımda hiç müracat etmedim. Biz iyimser şekilde ve çözüm odaklı yaklaşacağız. Vatandaşımızı, onları sevdiğimizi, ses tonumuzdan, yaklaşımımızdan, yüz yüze görüşüyorsak da yüz ifademizden hissettireceğiz. Biz buna mecburuz. Belediye başkanı olarak gönüllülük esasında buna talip olduk” dedi.
ALO 153'ÜN PERFORMANSI ARTARAK DEVAM EDECEK
Büyükşehir ALO 153 Çağrı Merkezi'ni, geride kalan 1 buçuk yılda performansı artan bir şekilde gördüğünü ifade eden Başkan Hüseyin Sözlü, “İnşallah bunu artırarak devam ederiz. 153'ü arama noktasında halkımızı bilinçlendirmek için bir dizi çalışma yapacağız. Su faturalarında, otobüslerde bunu zarif, uygun şekilde gerçekleştireceğiz. Halkımıza, belediyeye kolaylıkla ulaşma imkanı tanıyan bir yapıyı mutlaka daha iyi anlatmamız ve tanıtmamız lazım. 153 böyle bir ayrıcalığı hakediyor. Sizlere güveniyoruz, hepinize çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana Demirspor Facebook ve Twitter Kapak Fotoğrafları...
Adana Demirspor traftarları için facebook ve twitter hesaplarında kullanabilecekleri kapak fotoğrafları seçtik.

Haberi Oku