Adana Halkının Sesi:
Adana'da

KOBİ'lerin interneti daha verimli kullanması için geliştirilen re-KOBİ Eğitim Platformu kapsamında tasarlanan “İnternetle Güçlü KOBİ” seminer dizisinin dördüncüsü, Adana'da gerçekleşti.
Adana Ticaret Odası'nda salonundaki seminerde KOBİ'lere, internetin iş yaşamına, reklamcılık ve pazarlama faaliyetlerine etkileri interaktif sunumlarla anlatıldı. Türkiye'nin Dijital Fotoğrafı, Dijital Medyada Reklam, Dijital Medya Planlaması, Video Reklamcılığı konuları ve son olarak da dijital başarı öyküleri KOBİ'lerle paylaşıldı. Ayrıca, re-KOBİ Eğitim Programı ile ilgili bilgilendirme yapılarak, KOBİ'lerin bir tıkla markaları için dijital dünyanın imkanlarından nasıl faydalanabilecekleri vurgulandı.
Seminerin açılış konuşmasını yapan Interactive Advertising Bureau (IAB) Türkiye Genel Koordinatörü Aygen Tezcan, “Nasıl ki basın artık dijital ortama taşındı, yakın gelecekte televizyon da dijital ortama taşınacak. Yapısı gereği açık hava reklamları dışında, tüm reklam çalışmalarını artık dijital ortamlarda göreceğiz. Dijital her şeye hakim duruma gelecek" dedi.
Dijital reklam sektörünün çok hızlı büyüdüğünü belirten Tezcan, "Dijital reklam yatırımları da bunun en büyük göstergesi. Türkiye'deki dijital reklam sektörü her yıl tüm reklam pazarındaki büyüme ortalamasının birkaç katı üzerinde ve çift haneli rakamlarla büyüyor. Yüzde 20-25 bandında yaşanan bu büyümeyle dijital, 2014 yılı itibari ile TV'den sonra ikinci reklam mecrası durumuna geldi ve bu konumunu önümüzdeki senelerde de arttırarak korumasını bekliyoruz" diye konuştu.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Adana Demirspor Facebook ve Twitter Kapak Fotoğrafları...
Adana Demirspor traftarları için facebook ve twitter hesaplarında kullanabilecekleri kapak fotoğrafları seçtik.

Haberi Oku